Hürriyet

12 Kasım 2010 Cuma

ne yapsaaam, ne yapsaaaaam??

Bir haftasonu daha sonunda geldi derken hala evdeyim :) Birazdan çıkabilmeyi umuyorum ama bakalım :) Bu haftasonu için bazı tavsiyelerim olacak sizlere, eğer hala bir program yapmadıysanız veya bayram için tatile şimdiden çıkmadıysanız değerlendirebilirsiniz.
Öncelikle yarın için daha önce de duyurduğum ama gitmediğim Oldies But Goldies yine ve yeniden Babylon'da!!! Bu sefer kesinlikle kaçırmayıp, gidiyoruuuz. Bilet fiyatları bu sefer biraz artmış, 44.5tl ama bence gitmeye değer. Bütün gece eğlence garanti.

Pazar günü içinse bu hafta vizyona giren Unstoppable (Durdurulamaz) filmini tavsiye edebilirim. Aksiyon ve Denzel Washington iyi bir ikiliye benziyor. Ayrıca Chris Pine'nın oyunculuğunun iyi mi kötü mü olduğunu bilmiyorum ama bence yakışıklılığı filmi izlemeye değer kılıyor ;) Bu nedenle pazar akşam, belki Kanyon'da bir yemek ve ardından Unstoppable iyi bir seçim olabilir gibi. 


Kanyon sinema saatleri için linke tıklayabilirsiniz:

Ve çıkma vaktim yaklaştı. Bu akşam biz 'bir değişiklik' yapıyoruz ve 29'a gidiyoruz :) Bu sefer 29 lounge'da olmayı planladık. Tavsiye ederim... Herkese iyi eğlenceler!!!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder