Hürriyet

12 Kasım 2010 Cuma

ne yapsaaam, ne yapsaaaaam??

Bir haftasonu daha sonunda geldi derken hala evdeyim :) Birazdan çıkabilmeyi umuyorum ama bakalım :) Bu haftasonu için bazı tavsiyelerim olacak sizlere, eğer hala bir program yapmadıysanız veya bayram için tatile şimdiden çıkmadıysanız değerlendirebilirsiniz.
Öncelikle yarın için daha önce de duyurduğum ama gitmediğim Oldies But Goldies yine ve yeniden Babylon'da!!! Bu sefer kesinlikle kaçırmayıp, gidiyoruuuz. Bilet fiyatları bu sefer biraz artmış, 44.5tl ama bence gitmeye değer. Bütün gece eğlence garanti.

Pazar günü içinse bu hafta vizyona giren Unstoppable (Durdurulamaz) filmini tavsiye edebilirim. Aksiyon ve Denzel Washington iyi bir ikiliye benziyor. Ayrıca Chris Pine'nın oyunculuğunun iyi mi kötü mü olduğunu bilmiyorum ama bence yakışıklılığı filmi izlemeye değer kılıyor ;) Bu nedenle pazar akşam, belki Kanyon'da bir yemek ve ardından Unstoppable iyi bir seçim olabilir gibi. 


Kanyon sinema saatleri için linke tıklayabilirsiniz:

Ve çıkma vaktim yaklaştı. Bu akşam biz 'bir değişiklik' yapıyoruz ve 29'a gidiyoruz :) Bu sefer 29 lounge'da olmayı planladık. Tavsiye ederim... Herkese iyi eğlenceler!!!8 Kasım 2010 Pazartesi

'toy watch is an addiction'

  Toy Watch! Kesinlikle herkes bir tane almalı. Geçen gün gazetede bir haber vardı: 'Hermés'i olmayan kadın kadın değildir' diye. Asıl toy watch'ı olmayan bir kadın düşünemiyorum :)) Ben alalı çook oldu 2009 yazıydı sanırım. Şimdi yeni bir tane almayı düşünüyorum açıkça söylemek gerekirse. Birbirinden güzel modelleri var, renkli renkli, çeşit çeşit. Bu sene fosforlularını ve beyaz renkli sadece camları renkli modelleri benim en çok hoşuma gienler. Yok ben renkli saat takmam, daha klasik model severim diyorsanız Toy Watch onu da düşünmüş. Daha klasik tarzda modellerde çıkarmış, taşlı, sarı veya beyaz altın görünümlü, krom, baget taşlı...  Koleksiyonunda: Fluo Pearly, Gems, Jelly, Jelly Looped, Jelly Army, Jelly Disco, Jelly Flag, Skeleton, Oversize, Fluo, Fluo Disco, Fluo Mood gibi bir çok seri ve model var. Kısacası Toy Watch almak istedikten sonra, zevkime göre bulamadım deme şansınız pek yok :) Ben Fluo serisinin pırlanta taşlı grisini takıyorum, genel olarak da Fluo serisindeki nerdeyse tüm modelleri beğeniyorum. Toy Watch tarzını en iyi o seri yansıtıyor bence. Ama geçen sene çıkardığı Jelly serisi de gerçekten çok hoş! Sizin için seçtiğim bazı modeller aşağıda, bir göz atın beğeneceğinize eminim ;)

Farklı Toy Watch ModelleriFashion by Elie Saab

  Tam da ders yapmaktan sıkıldığım bir anda, bloguma girip bir güzel update etmek geldi içimden :))

  Benimki bir moda blogu değil, daha 'çok ordan burdan' gibi konularda yazıyorum. Biraz daha kendi hayatımdan, kendi yaşadıklarımdan. Ama bu sefer modayla ilgili bir entry oldu bu. Sonuçta kylie'sblog da giyinmeyi seviyor :)  
  Bir tasarımcının bütün elbiseleri mi güzel olabilir acaba?? Elie Saab hayallerimdeki gelinlikten tutun, günlük veya haute couture bütün tasarımlarıyla beni baştan çıkaran bir tasarımcı. Sizler için Elie'nin tasarımlarından bazılarını blogumda paylaşmak istedim. Afiyet olsun... ;)


İşte Elie Saab...

Elie Saab dışında yeni keşfettiğim bir tasarımcıyı daha paylaşmak isterim. (ben yeni keşfettim ama siz belki de daha önceden duymuştunuz hatta almıştınız orasını bilemem :)) )

Karşınızda Isaac Mizrahi!!!

Gerçekten çok renkli ve çok orjinal tasarımları var. Tesadüfen moda haftalarıyla ilgili resimlere bakıp, haberleri okurken karşıma çıkan isimlerden bir tanesi oldu Isaac Mizrahi. Ben çok beğendim umarım siz de beğenirsiniz.

İşte Isaac Mizrahi...