Hürriyet

9 Kasım 2011 Çarşamba

Adada Balık Keyfi
Tatilin son günü geldi çattı malesef.. Bu güzel ve güneşli günde Burgaz'a gidelim dedik.

Hani bazen sabah uyandığında içinde bir sıkıntı olur ya, bugün ben de öyle uyandım.

Adaya ayak bastığım an, Burgaz bütün sıkıntımı aldı, içimi mutluluk ve huzurla doldurdu. Sanki havasında sihirli bir şey varmış gibi. O kadar keyifliydi ki! Klube gittik, bomboştu bir anda yaz anıları canlandı gözlerimde. Yazınki cıvıl cıvıl haliyle düşündüm orayı o anda. Birbirinden güzel anılarımızı.. "Keşke yaz olsaydı" dedim o anda içimden. Neyse zaten yaz yaklaşıyor sayılır :p

Bir anda herkesi çok özledim! Kaç zamandır görmediğim arkadaşlarımı. Meril'i, Berna'yı, Roksan'ı, Yasemin'i ve diğer herkesi. Yazın orda olmanın tadı bir başka. Yaz sezonu açılmadan adaya gidip Berna'da kalmayı, klube kaçak olmadan, rahat rahat girmeyi :)) akşam sahilde gidip yemek yemeği.

Bugün de, biraz geztikten sonra gittik balık, meze ne bulduysak bir güzel yedik. ;) O kadar keyifliydi ki!!! Hava da şansımıza güneşliydi. Tabii sonra soğudu ama yine de çok güzeldi. 18.10 motoruyla da döndük. Yani anlayacağınız çoook güzel bir gün geçirdim, Ergin, Funda ve Can'la birlikte. ( arada Jess seni çok çok çok özledim!)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder