Hürriyet

19 Kasım 2011 Cumartesi

Bugün Benim İçin Cumartesi Değil Çarşamba / Levthand - Cadillac (sinan mercenk)

Dün sınavım vardı, bugün sınavım vardı, yarın sınavım var. Hem de 2 tane. Sanmayın ki yarın bu çile bitecek.. Salı günü de bir tane var... Geçen salı da vardı. Sanki bu hafta 7 gün değil de 7 yıl gibi.. Üstüne bir de hasta oldum, gerçi iyileşiyorum ama, fena yani bu ara durumlar.

Bu nedenle de bugün benim için cumartesi değil, ÇARŞAMBA.

Başka türlü, bir cumartesi akşamını evde geçirmek zorunda olduğumu kabullenemiyorum. Herkes dışarıda, arkadaşlarıyla, bense evde... Önümde laptop, bi yandan hukuk, bi yandan social media. Yanlış anlamayın sosyla medya derken blog falan filan değil.. Social Media diye bir dersim var da..

Şu anda haftaya salı akşamına ışınlanmak istiyorum. Keşke bir click kumandam olsaydııı. Bütün sınav haftalarını fast forward ederdim heraldeeeee.

Bu hafta "kapalı ve kimseyi içine almayan" :)) bir grup olan biz, resmen ders çalışmanın sınırlarını zorladık. Bağdat Caddesinin bütün cafelerinde oturduk. Son mekanımız olan Komşufırın en iyisiydi sanırım. hahahah bir ev ortamı yakaldık orda. Bir de davetsiz misafirlerimiz olan diğer müşteriler sonradan bizi rahatsız etmeseydi süper olurdu ama idare ettik. Biz Simla'yla " bilim nedir" yok efendim "türk devriminin aşamaları" veya " toplumsal değişimin tanımı" gibi önemli konular tartışırken arka masamızdaki desperate housewives'lar; yüzlerine önce ananas suyu ve yulaf ezmesi gibi acayip şeyler maske yaptıklarını, daha sonra da, gelecek ay nasıl batax (botox) yaptıracaklarını konuşuyorlardı... Çapraz masamızda ise birlikte gelip birbirleriyle neredeyse 2 kere konuşan asosyal ve triplere girmiş bir çift vardı. İşte biz de saat 14.30 gibi girdik akşam ben 19.30da simla'lar büyük bir azimle daha da sonra çıktılar.

Şimdi 1-2 saat  dışarı çıkıp cumartesi ruhunu yaşayacağım. Sonra eve gelip tekrar çarşamba gününden devam edeceğim haftaya. Böylelikle yarın da bir perşembe sabahı 9.00da olacak sınavım. :)Güzel şarkı, dinleyin ;) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder