Hürriyet

14 Aralık 2011 Çarşamba

Minyon

Bir önceki yazımda anlattığım askerlik hikayesinin her kısmı hüzünlü ve ağlamaklı değildi tabii ki de. Morallerimiz yerine gelsin, askerlerimiz motive bir şekilde uğurlansın diye Akaretler'de Minyon'da yapalım dedik vedayı. Mekanın sahibi Emre Çapa, Vedat'ın aklına geldi Minyon'da yapmak. Her şeyi ayarladı, ve bize özel bar kısmını kapattırdı.Gerçekten güzel bir geceydi. Tam bir bar havası da değil, böyle müzikli ama sohbet edilebilecek bir ortamı vardı ve
bu da veda etmeye gelenlerle sohbet etmek için yerinde bir organizasyon oldu. Finger food ve sınırsız içkilerin dolaştığı Minyon'da fix fiyatımız 120tl'ydi. Dolaşan küçük yemekler lezzetlidi fakat sayı olarak yetersizdi. İçkiler barmen tarafından siparişimiz üzerine hazırlanıyordu ve gayet güzeldi.Fakat finger food'ların yetersiz olmasının yanında, mekanın küçük olmasından kaynaklanan başka küçük sıkıntılar yaşadık. Öncelikle Minyon iki bölümden oluşuyor, bir kısmında - gördüğüm kadarıyla - masalr var. Bu kısımda mekan yemek servisi veriyor. Biz, kapıdan girince sol tarafta kalan
kısımda yani bar kısmındaydık. Fakat buranın girişinde herhangi bir görevli veya kapı olmadığı için dışarıdan da insanlar kolaylıkla bizim kapattığımız kısma girebildiler ve komik ama bizim finger food'larımızdan ve sınırsız içkilerimizden faydalandılar sanırım :)))

Her neyse bu küçük aksilikleri bir kenara bırakırsak, mekan ve organizasyon güzeldi. Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Minyon W Otel'in hemen ilerisinde ve hatta içeriden W'ya geçiş var. Oraya da gittik bir göz attık, hoş bir mekana benziyordu ama vakit geçirmediğim için daha fazla yorum yapamayacağım ;)

Bir önceki post'umda koyduğum footğraflar ve yenilerini tekrar paylaşıyorum sizlerle..

Minyon rezervasyon için: w otel - minyon


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder