Hürriyet

15 Aralık 2011 Perşembe

Safak Sayacı :)Biraz önce Vedat bir şafak sayıcı yollamış, ben de internette aramıştım ama bulamamıştım. Çok mutlu oldum. Şu anda biraz uzun zaman var gibi görünüyor ama sanırım benim şansım Ergin'in 2 gün yol izni olduğu için bu saatten 2 gün ilerde sayıcak olmam :)))

Bunun yanında başka bir tane daha şafak sayacı da buldum fakat farklı günden sayıyor. Siz kaç gün bekliyorsanız ona uygun siteden sayarsınız. Bu siteler çok eğlenceli, müzik çalıyor, şarkı söylüyor :))

Eğer şafak sayacı arayanınız varsa benim gibi, işte burada iki seçeneğiniz var.. :))

Safak Sayacı Özgür Blogcu

Şafak Sayacı Kadir Yücel :)
1 yorum:

 1. Oxford International Garantisi İle WAT İş Fuarında Buluşalım

  Her üniversite öğrencisinin, öğrencilik hayatı boyunca en az 1 defa katılması tavsiye edilen Work and Travel programına Oxford House College ve Oxford International garantisi ile iş fuarında iş bulup katılabilirsiniz…

  17 Aralık 2011 Cumartesi günü İstanbul Hilton’da işverenlerin katılacağı iş Fuarında , kendi işini kendin seçip programa Oxford güvencesiyle katılabilirsin.

  Amerika’dan eğlence parkları, restorantlar, fast food işleri, oteller, tatil köylerinin katılacağı iş fuarında sadece 200 kişi işlere seçileceği için kontenjan sınırlıdır.

  17 Aralık’da işinizi garanti etmek için lütfen kaydınızı 15 Aralık gününe kadar Oxford Work and Travel departmanına yaptırınız.

  Siz de işverenleriniz ile yüz yüze görüşüp, farklı iş alternatifleri arasından Amerika’daki işinizi seçme fırsatına sahip olabilirsiniz.

  Not : İş fuarına katılım kontenjan ile sınırlıdır. Yerinizi ayırtmak için lütfen Oxford Work
  and Travel departmanı ile iletişime geçiniz.

  Facebook Etkinlik Sayfası : https://www.facebook.com/events/124057504373399/?ref=notif&notif_t=event_invite

  Detaylı bilgi için : http://www.oxfordhousecollege.com/default_content.asp?ID=03112011132209&IDM=1114&language=T

  Telefon - Web - Mail : +90 212 444 1 287 | www.oxfordhousecollege.com | info @ oxfordhousecollege.com

  Facebook Resmi Sayfamız : https://www.facebook.com/OxfordInternationalWorkandTravel

  YanıtlaSil