Hürriyet

16 Haziran 2011 Perşembe

Mama Sepetine Yardım!!!


Bize muhtaç olan sokak hayvanları var ve onlara yardım etmenin de kolay bir yolu olarak sizlere bir çağrıda bulunmak istiyorum!!! http://www.mamasepeti.com/ adresine girip 5 dakikanızı harcamanız yeterli. Önce siteye üye olmanız gerekiyor fakat çok kolay bir işlem ve kısa sürüyor. Sonrasında orada bulunan barınaklardan istediğiniz bir tanesine oy vererek o barınaktaki hayvanlara mama gönderilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Üşenip, uğraşamam diyebilirsiniz ama onlar çaresiz ve yardıma muhtaçlar. Siz de bilinçli hayvan severler olarak bunu dikkate alın lütfen :)

Şimdiden teşekkürler!! :)

Anlat Güzel Mi Oralar?
İlk çıktığından beri ayrı bir sempati duyuyorum kendisine. Sesi çok kötü, bu ne böyle, hep aynı şarkılar diyenlere de hiiiç kulak asmadım. Ben istikrarlı bir şekilde Yalın'ı seviyorum :)) Zalim'i dinlediğimden beri her şarkısı benim için ayrı özeldir, her albümünü de heycanla bekler oldum. Bu sene de düşünüyordum 2 senede bir çıkartıyor artık vakti geldi derkeeen. Yalın'dan albüm yok ama olsun single var. Bu da bana yeter. Şarkı aslında tam bir Yalın şarkısı, yine herkes aynı diğer şarkılarıyla diyebilir. Ama ben onun bu tarzını seviyorum. Şarkıyı  başkası söylese de -onun özellikle kendisi için yaptığı şarkıları- bu Yalın'ın diyebilirsiniz. Bir marka gibi bence.

Sempatikliği, şirinliği ve bence birbirinden güzel şarkılarıyla Yalın, dinleyenlerinin kalbine dokunmayı başarıyor.

Anlat Güzel Mi Oralar? Gerçekten güzel, öyle özlemişim ki Yalın'dan yeni bir şarkı dinlemenin verdiği merak ve heyecanı, dinlerken çok sabırsızdım.

Şimdiden sizlere de iyi dinlemeler.....13 Haziran 2011 Pazartesi

Jamiroquai İstanbul'da
İnternette de videolarını görmüş olabilirsiniz kimse adını okuyamadı Jamiroquai'in :)) Ama zor okunuyor, herkes başka bir şey söylüyor. Tek ortak nokta ise şarkılarını dinleyince adını bilmeseniz bile "aa bi yerden tanıdık" diyeceğiniz.Ve konser sezonun da açılmış olmasıyla artık birbirinden güzel konserler yine İstanbul'da bizlerle.

Jamiroquai 26 Haziran saat 21.00'da Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahne alıyor. Biletleri 108 - 261TL arasında değişiyor. Bence 260 vermeniz gerekmiyor 108'e de güzelce dinlenebilir. Kuruçeşme Arena'nın da konser havası bir başka oluyor doğrusu. Her zaman Harbiye Açık Hava'yı özlüyor olsam da Arena'daki konserlerde bulunmak beni çok güzel hissettirir.

Bu yepyeni konser sezonu için de ayrıca heycanlıyım dolayısıyla.

Bu arada bildiğiniz gibi 24 yaş sınırının da kalkmasıyla One Love olsun bütün festivallere gidebiliyoruz:))) Dünya bize güzel!One Love, Rock'n Coke, Arena konserleri hepsi birbirinden güzel olacağa benziyor.Jamiroquai'yi kaçırmayın derim.. Ben de kaçırmamayı planlıyorum ;)

Sonraki yazılarımda mutlaka yeni konserleri ve Rock'n Coke'u konu edeceğim.

Unutmayın biletler Biletix'teeee

Yarın da 4 kız Burgaz'a gidiyoruz!!! Biraz geç olsa da, herkese iyi yazlarrrr :)Jamiroquai: Virtual Insanity